24 сесія "Грошова оцінка земель"

ОРЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

двадцять четверта сесія  сьомого  скликання

РІШЕННЯ № 50

15 квітня   2019 року                       с. Орлівка

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель сіл

Орлівка, Ломанка, Сапожків Хутір

Розглянувши  технічну  документацію  по грошовій  оцінці  земель  сіл Орлівка, Ломанка і Красне,  розроблену Багатопрофільним приватним підприємством «Позитив»,    відповідно  до п.п. 1,8 «Порядку  грошової  оцінки  земель сільськогосподарського  призначення»,  що   затверджене наказом  державного   України  та     земельних  ресурсів  міністерства  аграрної  політики  України, міністерства будівництва  та  архітектури,  та  закону  комунального  господарства  України   відповідно    від  27.01.2006  № 18/15/21/11  та  затверджене  Міністерством  юстиції України  від 05.04.2006  за № 389/12262, керуючись  ст. 23  Закону  України  «Про  затвердження  технічної документації  з нормативної  грошової  оцінки  земель  сіл Орлівка, Ломанка і Сапожків Хутір» п.34 ч.1 ст. 26 Закону  України «Про  місцеве самоврядування  в  Україні» сільська   рада  ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну  документацію по  грошовій  оцінці  земель  сіл Орлівка, Ломанка і Сапожків Хутір.

2.Результати  нормативної  грошової  оцінки  повинні  застосовуватись  для визначення  розміру земельної  наділу, державне  мито при  міні, спадкуванні  та  даруванні  земель   згідно із   законом орендної  плати за  земельні  ділянки державної  та  державної  власності  в  роботі сільськогосподарського  та  лісового  виробництва, а також  під  час  розроблення  механізмів економічного  стимулювання раціонального   використання    та  охорони  земель.

3.Відділу  Держземагентства,   відділу  містобудування  та  архітектури,  та  Орлівській  сільській  раді   взяти  до  виконання та  користування    в  роботі технічної документації з нормативної  грошової   оцінки  земель   сіл  Орлівка, Ломанка і Сапожків Хутір.

4.Дане рішення оприлюднити на сайті Орлівської сільської ради.

5.Контроль за  виконанням  рішення  покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, агропромислового комплексу, регулювання

земельних відносин.

Сільський  голова                                                                                В.РЯБЧЕНКО